lesní a zahradní technikapříslušenstvíprodej a servisautorizovaný servis Husqvarna
Husqvarna autorizovaný prodejce

Kategorie

Výrobci

Štítky

grilování gril

Servis komunální, zahradní a lesní techniky

K dispozici jsou dvě velké servisní dílny s kompletním vybavením na servis veškeré komunální, zahradní a lesní techniky, včetně moderních diagnostických přístrojů. V servisu pracují 4 servisní mechanici s dlouholetou praxí, kteří jsou každý rok odborně doškolování výrobci a dodavateli. K dispozici máme servisní transportní dodávku a terénní pick-up, stroje můžeme kdykoliv do a z opravy zákazníkům odvézt, zrovna tak zajišťujeme rozvoz nového zboží.

Skladem držíme velkou zásobu náhradních dílů na stroje, které prodáváme, i na stroje které jsou běžně k dostání na trhu. Záruční opravy a opravy strojů zakoupených na naší prodejně řešíme v co nejkratším možném termínu.

Provádíme servis téměř na veškerou zahradní techniku dostupnou na trhu – také na značky STIHL, OleoMac, STIGA, DOLMAR........ a mnoho dalších. Zajišťujeme také služby související s opravami: broušení pilových řetězů, broušení a vyvážení vyžínacích kotoučů křovinořezů a žacích nožů sekaček a traktorů, broušení seker a zahradních nůžek.

Zajišťujeme likvidaci starých vyměněných olejů, filtrů a také odbornou likvidaci elektrických a benzínových strojů.

Pro právnické osoby a organizace, které mají v majetku zahradní techniku, jsme oprávněni poskytovat roční odborné revize těchto strojů s patřičným potvrzením.

BESTO PRO s.r.o. – Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. – Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. – Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. – Husqvarna Sokolov

Regionální servisní středisko společnosti Husqvarna pro Karlovarský kraj

V současné době jsme autorizovaným prodejcem a jediným Regionálním servisním střediskem společnosti HUSQVARNA pro Karlovarský kraj, což v praxi znamená, že kromě prodeje běžného sortimentu této prestižní značky máme také oprávnění prodávat a servisovat komunální stroje Husqvarna a zároveň jsme oprávněni provádět záruční opravy výrobků této značky prodávané v síti obchodních řetězců.