lesní a zahradní technikapříslušenstvíprodej a servisautorizovaný servis Husqvarna
Husqvarna autorizovaný prodejce

Kategorie

Výrobci

O nás

Naše společnost BESTO PRO s.r.o. – Husqvarna Sokolov působí na trhu prodeje a servisu lesní a zahradní techniky již 25 let. Prvotní záměr provozovat malý pronajatý obchod se zahradním sortimentem již po třech letech přestal stačit rostoucímu počtu spokojených zákazníků a proto jsme v roce 2001 koupili vlastní pozemek na sídlišti Michal v Sokolově a v následujícím roce 2002 se přestěhovali do vlastní nově vybudované prodejny s veškerým zázemím a servisní dílnou. Našim cílem se stalo poskytovat zákazníkům veškeré potřebné služby, tedy kromě prodeje, kvalitní rychlý odborný poprodejní a záruční servis, technickou podporu, dopravu strojů do servisu či možnost bezplatného zapůjčení předváděcího stroje. Během krátké doby jsme navázali spolupráci s renomovanými výrobci zahradní techniky a postupně jsme získali výhradní zastoupení těchto značek pro Sokolovsko či Karlovarský kraj.

"Hračky prodáváme pouze pro děti, není naším cílem o sobě tvrdit, že máme největší výběr, jsme nejlevnější a nejkvalitnější. Naším cílem je, aby se zákazníci u nás cítili spokojeně a rádi se vraceli."

BESTO PRO s.r.o. - Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. - Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. - Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. - Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. - Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. - Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. - Husqvarna SokolovBESTO PRO s.r.o. - Husqvarna Sokolov

Autorizovaný dealer Husqvarna a regionální servisní středisko společnosti Husqvarna pro Karlovarský kraj

V současné době jsme autorizovaným dealerem a jediným Regionálním servisním střediskem společnosti HUSQVARNA pro Karlovarský kraj, což v praxi znamená, že kromě prodeje běžného sortimentu této prestižní značky máme také oprávnění prodávat a servisovat komunální stroje Husqvarna a zároveň jsme jsme oprávněni provádět záruční opravy výrobků této značky prodávané v síti obchodních řetězců. Společnost Husqvarna je naším nejdůležitějším obchodním partnerem a zákazníkům nabízíme celý její prodejní sortiment, včetně dceřiných značek McCulloch a Gardena – motorové pily a křovinořezy, motorové a automatické sekačky na trávu, travní traktory a ridery, akumulátorové výrobky, plotostřihy, foukače, půdní kultivátory, sněhové frézy, rozbrušovací pily, ruční zahradní nářadí, příslušenství pro těžbu dřeva, ochranné pomůcky a kompletní zavlažovací program.

Zastoupení výrobců lesní a zahradní techniky

V Karlovarském kraji jsme hlavním obchodním partnerem společnosti Seco Group a.s. Jičín – dominantního výrobce kvalitních českých zahradních traktorů, dále pak největším prodejcem v kraji společnosti VARI a.s. Libice – kvalitního výrobce malé zemědělské techniky, bubnových sekaček a mulčovačů. Pro Karlovarský kraj máme výhradní zastoupení značky ETESIA – špičkového francouzského výrobce komunální techniky, výhradní zastoupení značky SPIDER – patentovaného výrobce dálkově ovládaných svahových sekaček a zastoupení značky LASKI – renomovaného českého výrobce komunálních drtičů, vysavačů a pařezových fréz. Pro Sokolovsko zastupujeme značku HONDA – dodavatele nejkvalitnějších elektrocentrál a vodních čerpadel, dále pak společnost GARLAND – nabízející široký sortiment výrobců zahradní techniky, např. MTD – sněhové frézy, SCHEPPACH – štípače dřeva a kompresory, GTM – benzínové drtiče. Zastupujeme a nabízíme kompletní sortiment finského výrobce FISKARS – domácích kuchyňských potřeb a ručního zahradního nářadí, společnosti PROFESIONAL Plzeň – dodavatele ochranných pomůcek, společnost MOTOR JIKOV – výrobce dvoutaktních motorů. Zastupujeme společnost AGROLES s.r.o. Písek – dodavatele řezných částí OREGON pro motorové pily a křovinořezy. Máme oprávnění poskytovat záruční opravy a dodávat originální náhradní díly výrobců motorů BriggsStratton, Honda, Kawasaki, Kohler a Lombardini.

Našimi zákazníky jsou kromě drobných spotřebitelů, zahrádkářů a malých zemědělců hlavně firmy, organizace, města, obce, technické služby, podniky - majitelé nemovitostí a profesionálové zabývající se sekáním a údržbou zelených ploch a těžbou dřeva.

Každému zákazníkovi se snažíme vyjít vstříc a najít pro něj co nejrychlejší a nejdostupnější řešení. V oblasti prodeje a servisu je zákazníkům k dispozici 6 našich odborně vyškolených zaměstnanců.